Elektroniczna archiwizacja dokumentów - program do archiwizacji i zarządzania dokumentami oraz ich organizacja

Program do archiwizacji ArchiveIT! to oferta specjalna firmy C.A.R. Board. Jest to doskonałe rozwiązanie umożliwiające dobrą organizację pracy. Dzięki niemu wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane. Dotyczy to zarówno dokumentów prywatnych, jak i firmowych. Archiwizacja dokumentów to dzisiaj konieczność. Nowoczesny program ArchiveIT! świetnie sprawdza się również w warunkach domowych. Rachunki zakupionych towarów po jakimś czasie blakną, uniemożliwiając odczytanie danych w razie chęci złożenia reklamacji. Program do zarządzania dokumentami z łatwością archiwizuje paragony sklepowe, dokumentując dokonane przez nas zakupy. Jest on prosty w obsłudze dla każdego użytkownika komputera, gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wszystkich zgromadzonych w archiwum dokumentów. ArchiveIT! to elektroniczny odpowiednik tradycyjnego papierowego archiwum, tylko o wiele wygodniejszym w użyciu. Elektroniczna archiwizacja to rozwiązanie, które ma przed sobą przyszłość. W wielu firmach już dawno wyparło dotychczasowe metody. Nie wymaga ono specjalnych umiejętności ani wiedzy, wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera. Zastosowanie programu jest bardzo szerokie. Zarządzanie dokumentami nigdy nie było tak proste, jak teraz. Program zapewnia ochronę przed dostępem niepowołanych osób, minimalizuje również ryzyko zgubienia ważnego dla nas dokumentu. Nie trzeba już ręcznie przeszukiwać papierów, by dotrzeć do potrzebnych nam dokumentów. ArchiveIT! to sprawna organizacja dokumentów dla każdego - pracownika dużej korporacji, studenta, artysty i każdego konsumenta.

Trafiłeś na tę stronę, ponieważ szukasz programu, który sprawi, że archiwizacja dokumentów i zarządzanie nimi w firmie oraz domu stanie się o wiele łatwiejsze. Program do archiwizacji dokumentacji ArchiveIT! to:

 

PORZĄDEK

Jeżeli masz dużo rachunków, faktur, czy umów do skatalogowania i lubisz porządek, to program do archiwizacji - ArchiveIT! jest przeznaczony dla Ciebie.

 

Dzięki ArchiveIT! możesz zamienić tradycyjne dokumenty na postać cyfrową. Otrzymane w ten sposób elektroniczne wersje dokumentów, mogą być opisywane i umieszczane w e-bibliotece. Oryginały dokumentów trafiają do tradycyjnego archiwum dokumentów w biurze, a dalsza praca jest realizowana z użyciem ich elektronicznych wersji.

 

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

ArchiveIT! jest prosty w obsłudze. Intuicyjne menu zapewni, że w ciągu chwili opanujesz ważne funkcje programu. Stworzyliśmy go dla wszystkich - nie dla specjalistów zajmujących się archiwizacją.

 

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

ArchiveIT! to szybki dostęp do interesujących Cię dokumentów. Ich odnajdywanie trwa chwilę. Wyszukiwanie dokumentów może odbywać się według wielu kryteriów, np. słowo kluczowe, data utworzenia, typ dokumentu, itp.
Co ważne, nie musisz wykonywać kilku kopii jednego dokumentu, aby wpiąć go do różnych segregatorów. Zarchiwizowane dokumenty w elektronicznej postaci mogą znajdować się w kilku miejscach.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

ArchiveIT! dba o bezpieczeństwo Twoich dokumentów, chroniąc je przed niepowołanym dostępem lub zniszczeniem. Skopiowanie danych na trwałe nośniki danych zabezpiecza ważne dla Ciebie informacje przed skutkami zdarzeń losowych, takich jak np. zalanie, pożar.

 

 

WSPÓŁPRACA

Wersja z serwerem umożliwia utworzenie na komputerze wspólnej bazy danych, do której będą mogli się łączyć użytkownicy innych komputerów znajdujących się w Twojej sieci (wszyscy widzą te same dokumenty). Dzięki prawom dostępu zadecydujesz jakie uprawnienia będą mieli użytkownicy sieci lokalnej. Razem stworzycie szybciej i łatwiej bazę dokumentów w Twojej firmie. Archiwizowanie dokumentów nigdy nie było prostsze.

Na rynku być może znajdziesz inne programy do archiwizacji, ale jedynie ArchiveIT! da Ci pewność, że archiwizacja dokumentów firmy przebiegać będzie sprawnie i bezpiecznie, a program dzięki intuicyjnemu interfejsowi będzie czytelny i łatwy w obsłudze dla każdego pracownika. Jednym zdaniem: kupując ArchiveIT! oszczędzasz czas i pieniądze!