ZASTOSOWANIE
ArchiveIT! to idealne rozwiązanie
Dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy,
na szukanie zagubionych dokumentów i sporządzaniu
kilku kopii tego samego dokumentu.
BIURO
Lepiej zorganizowana praca. Dzięki ArchiveIT!, w prosty sposób, ważne dokumenty mogą być zeskanowane i udostępniane elektronicznie uprawnionym pracownikom. Pomyśl o oszczędności czasu związanego z segregowaniem i przekazywaniem dokumentów. Dodatkowo, Twoje archiwum dokumentów będzie bezpieczne, dzięki automatycznie tworzonym kopiom zapasowym.

Aplikacja w łatwy sposób pozwoli zaprojektować bazę dokumentów i odzwierciedlić takie same ułożenie dokumentów w ArchiveIT!, jakie w rzeczywistości zastosowano w przedsiębiorstwie.
DOM
Szukasz rachunku potrzebnego do złożenia reklamacji, faktury do rozliczenia się z firmą, w której robiłeś zakupy, a może masz kartony zapchane instrukcjami? Nie musisz się męczyć szukaniem i przetrząsaniem wszystkich szafek. Możesz w prosty sposób, znaleźć nawet najmniejszy paragon ze sklepu.

Zapisz prace i rysunki swojego dziecka. Zachowaj je na pamiątkę i wspominaj po latach. Starszym uczniom kataloguj wszystkie materiały: segregatory, zeszyty, luźne kartki zapisane notatkami, wiecznie się gubiące odbitki z ksero.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROGRAMEM
Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
KONTAKT